Jump to content

NOWY KONKURS 100g DO WYGRANIA


Latarnik
 Share

Recommended Posts

Siemka, w końcu długo wyczekiwany przez was konkurs nadchodzi. 😁

Potrzebujemy maskotki naszego forum, wykonanie dowolne, obrazek, zdjęcie, grafika, co tylko wymyślicie, inwencję twórczą pozostawiam Wam.

Ponadto, jeśli nie macie talentu plastycznego chętnie zobaczę inną formę o naszym forum, wierszyk, napisana piosenka, a może jakiś nagrany kawałek albo filmik? Co tylko Wam przyjdzie do głowy, każda forma jest akceptowana.

Swoje prace możecie podsyłać od 6.05 do 23.06 włącznie. (konkurs przedłożony o 3 dni przez niedostepnosc forum)

Zwycięzców wybieracie Wy - wygrywa ten kto będzie miał największą ilość dowolnych reakcji pod swoją pracą. Doceńcie twórcę i jeśli praca Wam się spodoba nie zapomnijcie zostawić reakcji, możecie je umieścić pod każdą pracą, która Wam się spodoba. W przypadku remisu o zwycięstwie zadecyduje załoga lub dogrywka.

Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest branie czynnego udziału w życiu forum przez napisanie w okresie trwania konkursu przynajmniej 30 odpowiedzi (mogą być też nowe tematy) z których przynajmnmiej połowa musi być dłuższa niż 1 zdanie. Wystarczy więc napisać średnio mniej niż jedną wypowiedź dziennie, ale może być to też 30 wypowiedzi w krótszym czasie, ważne żeby było przynajmniej 30 wypowiedzi w okresie trwania konkursu i przynajmniej połowa z nich była dłuższa niż 1 zdanie.

Nagrody przedstawiają się następująco:

1 miejsce za najlepszą pracę zdobywa 50g

2 miejsce zdobywa 30g

3 miejsce zdobywa 20g

Można sobie wybrać dowolny produkt z dowolnego sklepu tylko należy pamiętać, że przelicznik danego sklepu może być różny w zależności od wybranego produktu a tutaj mówimy o ilości za coś w stylu ceny 3cmc, żeby ktoś nie wybrał produktu dużo droższego a później nie był zdziwiony, że może go dostać mniej, ale na pewno każdy będzie zadowolony i szczegóły będziemy dogadywać ze zwycięzcami po tym jak wybiorą sklep i nagrodę.

Puśćcie wodze fantazji bo forma w jakiej przedstawicie swoją pracę zależy tylko od Was! Jedynym wymogiem jest to, aby była o naszym forum. 🙂

Wszystkie zdolne dusze i te mniej też zapraszam do wzięcia udziału.

  • Like 16
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, CzaCZuCza napisał:

@suweren

Domniemam, że ma być to praca własna. I jak piszesz trzeba wystrugać coś nowego.

no i wszystko jasne. teraz mogę skreślić 99% fajnych pomysłów. ale rozumiem, że mogła by być przyjebka z zewnątrz za użycie znanych ikon na forum o dopalaczach xd. dobra to ja robię jakieś zamówionko, bo kreatywność najlepsza na fali. dzięki @CzaCZuCzaza info

Link to comment
Share on other sites

Także osobiście uważam, że nie powinieneś skreślać tych swoich pomysłów @suweren . To, że ma to być praca własna nie oznacza wcale, że do tego celu nie można użyć ogólnodostępnych i bezpłatnych materiałów do których ma dostęp praktycznie każdy kto korzysta z internetu. To użytkownicy forum będą oceniać i weryfikować.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, CzaCZuCza napisał:

Także osobiście uważam, że nie powinieneś skreślać tych swoich pomysłów @suweren . To, że ma to być praca własna nie oznacza wcale, że do tego celu nie można użyć ogólnodostępnych i bezpłatnych materiałów do których ma dostęp praktycznie każdy kto korzysta z internetu. To użytkownicy forum będą oceniać i weryfikować.

Racja kazdy niech zrobi tak jak mu umiejetnosci pozwalaja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

Tags

dopalacze forum, dopalacze sklepy, dopalacze sklep, dopalacze, research chemicals forum, research chemicals shops, research chemicals shop, research chemicals sklepy, research chemicals sklep, research chemicals, dopalacze sklepy opinie, dopalacze sklepy recenzje, research chemicals shops opinions, research chemicals shops reviews, research chemicals sklepy opinie, research chemicals sklepy recenzje, dopalamy, dopalamy forum, dopalamy.com, dopek forum, dopek, forum.dopalamy.com, 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, a-pihp, alfa-pihp, alpha-pihp, α-pihp, 4-mmc, 4-emc, 4-mec, 3-mec, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, a-PVP, hex-en, 2-mmc, mdphp, hep, nep, mdpep, a-php, alfa-php, alpha-php, α-php, a-pvt, alfa-pvt, alpha-pvt, α-pvt, pentedron, mefedron, klefedron, metaklefedron, metafedron, pentedrone, mephedrone, clephedrone, clophedrone, metaphedrone, stymulanty, stimulants, euforyki, euphorics, empatogeny, empathogens, kannabinoidy, cannabinoids, psychodeliki, dysocjanty, psychedelics, dissociants, depresanty, depressant, mieszanki ziołowe, herbal blends, fake hash, fake weed, fake cocaine, synthetic cocaine, opioidy, opioids, benzodiazepiny, benzodiazepines, research chemicals shops online, research chemicals shop online, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy

Staff Team

Midas Midas Administrators
CzaCZuCza CzaCZuCza Moderators
Magister Magister Moderators
Latarnik Latarnik Moderators
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.