Jump to content

Jakiego przewoźnika wybrać? Na co zwrócić uwagę? [Poradnik by Topeczka]


Topeczka
 Share

Recommended Posts

Siema.

Moim zdaniem najbezpieczniej jest zamówić na żółtą skrzynkę. 

Oczywiście jeśli chcesz być całkiem anonimowy w przypadku gdyby paka wpadła i żeby niebiescy do Ciebie nie doszli - UŻYWAJ NUMERU TELEFONU NA SŁUPA!! tak samo z mailem, załóż jakiś specjalny do zamówień.

Korzystając z maila, czy nawet sprawdzając status paki - zawsze VPN 

 

chyba nie wszyscy V mają opcję na żółtych. No więc w takim wypadku najlepiej zamówić do punktu odbioru. Z tym że nie jest to aż tak bezpieczne, musisz podać imię i nazwisko odbiorcy (czasem sprawdzają dowód)

Ale....

Jeśli bawisz się w RC na większą skalę to i na to jest sposób. Musisz poprostu zainwestować w bezpieczeństwo.

Za jakieś 1000zl dostaniesz fake dowód (normalna osoba nie będzie w stanie go odróżnić od oryginału) całkiem inne dane - twoje zdjęcie. Z takim przygotowanym dowodem lecisz do punktu odbioru paczki 

Lub opcja 3. Masz swojego słupa który za kilka stówek bez problemu zaryzykuję zamówienie na swój adres. ( Minus jest taki że w razie w gęba mu się nie zamknie podczas rozmowy ze smerfami) 

Nigdy też nie wydzwaniaj do przewoźników co 5 minut jak jebniety "gdzie moja paka" - w ten sposób zwracasz na siebie uwagę.

Czasem tak jest , że paka stoi w miejscu kilkanaście godzin lub niekoniecznie aktualizują w systemie jej faktycznej lokalizacji.

Poprostu czekaj - przyjdzie to będzie.

Pozdrawiam 😉

 

 

Edited by Topeczka
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Topeczka changed the title to Jakiego przewoźnika wybrać? Na co zwrócić uwagę? [Poradnik by Topeczka]
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
14 godzin temu, Julita89 napisał:

Właśnie jak to jest z tymi pickup pointami Czy naprawdę można odebrać na inne dane paczkę? Czy zdarzyło się komuś sytuacja że nie chcieli wydać Wam paczki bez dowodu i finalnie paczka wróciła do vendora? 

Zawsze można samemu sobie napisac upowaznienie i wtedy wydadza :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

Tags

dopalacze forum, dopalacze sklepy, dopalacze sklep, dopalacze, research chemicals forum, research chemicals shops, research chemicals shop, research chemicals sklepy, research chemicals sklep, research chemicals, dopalacze sklepy opinie, dopalacze sklepy recenzje, research chemicals shops opinions, research chemicals shops reviews, research chemicals sklepy opinie, research chemicals sklepy recenzje, dopalamy, dopalamy forum, dopalamy.com, dopek forum, dopek, forum.dopalamy.com, 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, a-pihp, alfa-pihp, alpha-pihp, α-pihp, 4-mmc, 4-emc, 4-mec, 3-mec, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, a-PVP, hex-en, 2-mmc, mdphp, hep, nep, mdpep, a-php, alfa-php, alpha-php, α-php, a-pvt, alfa-pvt, alpha-pvt, α-pvt, pentedron, mefedron, klefedron, metaklefedron, metafedron, pentedrone, mephedrone, clephedrone, clophedrone, metaphedrone, stymulanty, stimulants, euforyki, euphorics, empatogeny, empathogens, kannabinoidy, cannabinoids, psychodeliki, dysocjanty, psychedelics, dissociants, depresanty, depressant, mieszanki ziołowe, herbal blends, fake hash, fake weed, fake cocaine, synthetic cocaine, opioidy, opioids, benzodiazepiny, benzodiazepines, research chemicals shops online, research chemicals shop online, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy

Staff Team

Midas Midas Administrators
CzaCZuCza CzaCZuCza Moderators
Magister Magister Moderators
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.