Jump to content

Golden teacher - poradnik


Gibon94
 Share

Recommended Posts

Złoty nauczyciel uczy cię o różnych wymiarach i wyższych atmosferach. Zabiera cię do miejsca mądrości i duchowości. Ten złoty grzyb pokazuje, jak się tripować. To ciężka podróż. Grzyb jest naprawdę duży. Grzyby mają kapelusze o średnicy 2 cali.

Zestaw do uprawy All-in-one zawiera wszystko, czego potrzebujesz do własnej uprawy. Magiczne Grzyby Pozwala to na wyhodowanie starej znanej jakości McSmart.

Wystarczy dodać wodę i postępować zgodnie z instrukcjami. Zestaw do uprawy All-in-one zawiera zestaw do uprawy, torbę do uprawy z filtrami powietrza i dwa spinacze do papieru.

Zestaw do uprawy jest dostępny w pojemnościach 250 cm3, 1200 cm3 i 2100 cm3. Z 250 cm3 rośnie średnio o 100 gramów. Przy 1200 cm3 jest to 500 gramów, a przy 2100 cm3 to około 1000 gramów.

Średnio możliwe są trzy loty na Growkit. Pierwszy lot zwykle zapewnia największy plon.

Po schłodzeniu można przechowywać zestaw około 6 miesięcy. Poza lodówką zestaw ma ograniczony okres przydatności do spożycia.


Ciesz się uprawą własnych Magicznych Grzybów!

Krok 1

Dokładnie umyj ręce i wyczyść zewnętrzną część zestawu do uprawy suchą szmatką. Zdejmij pokrywę i zachowaj ją do kroku 2.

Krok 2

Napełnij growkit po brzegi letnią wodą (20°C), przykryj go pokrywką i pozwól mu moczyć się przez 5 minut. Ważne: nigdy nie moczyć zestawu na dłużej niż 1 godzinę.

Krok 3

Zdejmij pokrywkę z zestawu i dobrze spuść wodę. Pozwól growkitowi wyschnąć przez 10 sekund.

Krok 4

Umieść growkit w pokrowcu i napełnij pokrowiec filiżanką (200-250ml) letniej wody (20°C). Następnie złóż górną część torby i zamknij ją 2 spinaczami.

Krok 5

Umieść growkit w miejscu o średniej temperaturze pokojowej 20-25°C. Upewnij się, że growkit nie jest wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, nie pod lampą ani w pobliżu grzejnika/źródła ciepła. Ważne: torebka musi pozostać zamknięta, aż uformują się pierwsze główki szpilki. Do tego czasu zawartość CO2 i wilgotność wewnątrz worka powinna być jak najwyższa.

Krok 6

Kiedy pierwsze główki od szpilek* są widoczne, wpuszczaj codziennie trochę świeżego powietrza do worka (na kilka minut), a następnie zwilż zestaw do uprawy butelką z mgiełką. *Pinheads to pierwsze widoczne formy małych kapeluszy grzybowych. Może minąć od 10 do 20 dni, zanim pierwsze główki od szpilki będą widoczne.

Krok 7

Pieczarki można zbierać tuż przed otwarciem membran na spodzie kapelusza. Podczas zbioru delikatnie chwytaj łodygę i obracaj ją w lewo/prawo. Gdy grzyb się poluzuje, wyciągnij go tak ostrożnie, jak to możliwe. Ważne: grzyb musi zostać całkowicie usunięty, aby było miejsce na nowy.

 Krok 8

Gratulacje, żniwa zakończone. Teraz można wyhodować nowy rumieniec grzybów, powtarzając ponownie kroki od 4 do 7.

 

produkt dostępny w chem*a*ino.co*

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

Tags

dopalacze forum, dopalacze sklepy, dopalacze sklep, dopalacze, research chemicals forum, research chemicals shops, research chemicals shop, research chemicals sklepy, research chemicals sklep, research chemicals, dopalacze sklepy opinie, dopalacze sklepy recenzje, research chemicals shops opinions, research chemicals shops reviews, research chemicals sklepy opinie, research chemicals sklepy recenzje, dopalamy, dopalamy forum, dopalamy.com, dopek forum, dopek, forum.dopalamy.com, 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, a-pihp, alfa-pihp, alpha-pihp, α-pihp, 4-mmc, 4-emc, 4-mec, 3-mec, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, a-PVP, hex-en, 2-mmc, mdphp, hep, nep, mdpep, a-php, alfa-php, alpha-php, α-php, a-pvt, alfa-pvt, alpha-pvt, α-pvt, pentedron, mefedron, klefedron, metaklefedron, metafedron, pentedrone, mephedrone, clephedrone, clophedrone, metaphedrone, stymulanty, stimulants, euforyki, euphorics, empatogeny, empathogens, kannabinoidy, cannabinoids, psychodeliki, dysocjanty, psychedelics, dissociants, depresanty, depressant, mieszanki ziołowe, herbal blends, fake hash, fake weed, fake cocaine, synthetic cocaine, opioidy, opioids, benzodiazepiny, benzodiazepines, research chemicals shops online, research chemicals shop online, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy

Staff Team

Midas Midas Administrators
CzaCZuCza CzaCZuCza Moderators
Magister Magister Moderators
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.